Atribuită Cumpărare directă

Prosoape pliate Z-5bax, Hartie igienica Jumbo-8bax, Saci menaj 35L-50set, Manusi nitril-3cut, Manusi menaj-10per, Saci menaj 120L-100set, Manusi latex-3cut

Număr anunț
DA26797843
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala nr. 1 (CUI 13602547)
Furnizor / câștigător
MONIKA OFFICE SRL (CUI 21327758)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.182 RON
Valoare atribuită
2.182 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.182 RON

din 2.182 RON estimat