Atribuită
Cumpărare directă
. conf anunt ADV 1182934 Telefon digital proprietar Panasonic, KX-AT7730, NEGRU sau ALB. Afisaj cu cristale lichide 1 linie x 16 caractere. 12 taste CO programabile in mod flexibil. Tasta de navigatie pentru ajustarea rapida a volumului si contrastului. Speakerphone. Led semnalizare de mesaje. Posibilitate utilizare set casca-microfon. Ajustarea unghiului de pozitionare. Garantie 24 de luni in baza facturii fiscale de achizitie. Transportul este inclus in pretul produsului.
- Număr anunț
- DA26807919
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02512 (CUI 4316090)
- Furnizor / câștigător
- OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
- Cod CPV
- 32550000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.