Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5/7.5 CM SFOARA CANEPA/BUMBAC HARTIE COPIATOR A4 80G ABSOLUT PAPER PIX ROLLER SCHNEIDER TOPBALL 847 albastru PIX ROTRING TIKI III ORIGINAL MINA CREION MECANIC 0.7 ROTRING NOTES ADEZIV (POST-IT) OFFICE POINT 75 X 75 320BUC CALCULATOR 16 DG MILAN 016 BANDA ADEZIVA (SCOTCH) 48X66 LAT BEDAX CUB HARTIE ALBA REZERVA

Număr anunț
DA26786229
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI 16902395)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765,12 RON
Valoare atribuită
765,12 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765,12 RON

din 765,12 RON estimat