Atribuită
Cumpărare directă
1. Brosura - Brosura format 21 x 23 cm inchis, 21 x 46 deschis Coperta 300 g DCM Interior DCL 130g, 26 pagini Tipar policromie integral Finisaje: brosare, plastifiere soft touch coperta 1 si 4, folio argintiu 2. Mapa - Mape stantate din coala 64 x 44 cm, carton 300 DCM, plastifiere mata, tipar policromie o fata. Grafica si DTP inclusa in pret 3. Post-it personalizat cu file autoadezive si rigla
- Număr anunț
- DA26783298
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- RODOLY BUSINESS SRL (CUI 34881479)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.760 RON
- Valoare atribuită
- 14.760 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.