Atribuită Cumpărare directă

MATURA BUC 20.00*16.81 RACORD FLEXIBIL BATERIE - 50 CM 1/2 BUC 2.00*9.24 GARNITURA OL 1 1/2 BUC 2.00*0.84 BATERIE V23 GA (12V) BUC 5.00*3.36 ROATA ROABA CAUCIUC BUC 1.00*42.02

Număr anunț
DA26794170
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC GH.SINCAI (CUI 4736434)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,13 RON
Valoare atribuită
415,13 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,13 RON

din 415,13 RON estimat