Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine urmatoarele (conf of 572 si 573 din 26.10.2020) 4 buc x Procesor 17*1065G7 (1375 lei+ tva/buc) 4 buc x placa de baza Lenovo (1800lei+tva/buc) 4 buc x chit memorie 16G (500lei+tva/buc) 4 buc x SSD 1 TB (700lei+TVA/buc) 4 buc x carcasa YSL&7 (500lei+tva/buc) 2 buc x Procesor i9-10900X (2100lei+tva/buc) 2 buc x placa de baza HP (2100lei+tva/buc) 2 buc x Kit Memorie 64Gb DDR4 reg ECC (2000lei/buc+tva) 2 buc x SSD 512Gb (430lei/buc+tva) 2buc x Placa VGA (750lei/buc+tva) 2 buc x Carcasa cu sursa 1000w (2000le/buc+tva) 2buc x Kit tastatura+mouse (200lei/buc +tva) total pachet: 38660lei+TVA
- Număr anunț
- DA26808735
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30237100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.660 RON
- Valoare atribuită
- 38.660 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.