Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine Creion grafit 36x0,65 roller gel 29 x1,98 index 4 cul 5x3,2 cub notes 5x6,8 hartie copiator 50x11,9 banda lata 4x21,9 hartie copiator A3 2x29 biblioraft 50x4,89 file protectie 2x6,2 condica prezenta 2x4,5 caiete A4 10x4,39 Registru intrare Pvc 4x35 sfoara BBC 5x3,2
- Număr anunț
- DA26798365
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.258,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.258,38 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.