Atribuită Cumpărare directă

Rezerva cerneal-4buc, Folie laminare A4-4top, Marker-6buc, File plastic-4set, Roller-40buc, Mine creion-1etui, Folie laminare A3-2top, Dosar plastic-170buc, Biblioraft-5buc, Rezerva roller- 5set, Buretiera-1buc, Hartie A4-20top

Număr anunț
DA26797826
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala nr. 1 (CUI 13602547)
Furnizor / câștigător
MONIKA OFFICE SRL (CUI 21327758)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.355,80 RON
Valoare atribuită
1.355,80 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.355,80 RON

din 1.355,80 RON estimat