Atribuită Cumpărare directă

LEUSTEAN 6G+10% X 80 BUC X 1,18 LEI PATRUNJEL 8G X 60 BUC X 1,18 LEI

Număr anunț
DA26786105
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15872300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,20 RON
Valoare atribuită
165,20 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,20 RON

din 165,20 RON estimat