Atribuită Cumpărare directă

SISTEM DESKTOP PC START C3 INTEL I3-9100 Buc 1 TONER HP CF230X Buc 1 HARTIE COPIATOR A4 OFFICE Top 5 DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI Buc 50 DOSAR PLASTIC CU SINA OPTIMA Buc 17 PIX CU MECANISM DACO LINU buc 8

Număr anunț
DA26785453
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.613,03 RON
Valoare atribuită
2.613,03 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.613,03 RON

din 2.613,03 RON estimat