Atribuită
Cumpărare directă
FREZA CU VIDIA PT LEMN 35MM LT22573 1 BUC SET 7 BURGHIE LEMN 2607019580 1 BUC BURGHIU SDS PLUS 6X210X150 782417 HiKOKI 1 BUC BURGHIU SDS PLUS 8X210X150 782434 HiKOKI 1 BUC DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc 01140 1 PUN DIBLU+SURUB TUV 8X40 4.5X45 60018G080400 1 CUT SURUB LEMN 4,0X20 07101d40020F2 PG 3 PUN SURUB LEMN 4X30 07101D40030F2 2 PUN SURUB LEMN 4,5X50 07101D45050F2-25BUC. 2 PUN RFT BLISTER CUI CONSTR. 1,4x30-100G 2 BUC RFT BLISTER CUI CONSTR. 1,4x20-100G 1 BUC SD SURUB PT GIPS CARTON 3.5X35 FOSF PH2 300 BUC GRILA PATRATA 350X350MM 1 BUC NIVELA ALUMINIU HOLZER 800MM 750-40-80 1 BUC SMART ALB PRIZA DUBLA SCHUKO IP44 NT-7S 1 BUC FISA 2P+T 16A CU INEL ALB 050330 3 BUC SET 4 BENZI PVC 10M N/GV/ALB/R LOH 1 BUC ROLA 50M MYYM 3X2,5 (H05VV-F) T 1 ROL BRIDA ZINCATA PT. TEAVA 11MM 1003119 1 CUT SAPA BAUMIT SOLIDO E 225 30 KG 15 BUC AGENT DESZAPEZIRE BAUDEMAN 12KG CaCl 1 BUC PACHET VOP.LAV.ECOPLAST 15L +AM 3L PROMO 3 BUC MANER TELESCOPIC PT. TRAFALET HOLZER 2 M 1 BUC TRAFALET POLIACRIL 240X72 MM PORT+NEGRU 1 BUC GRATAR ZUGRAVIT PVC 255x285 MM GR-265 1 BUC BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 1 BUC BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX30MM 4359-42 1 BUC FOLIE DE PROTECTIE 0,03 mm 5x4m LT07668 2 BUC MIXER MORTAR HOLZER CU SDS 80 MM, 561-02 1 BUC SAV.LAC GARDURI /CABANE WENGE 2,5L 1 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 80 MM 2 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 2 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 1 BUC MISTRIE TRAPEZ HOLZER INOX 1
- Număr anunț
- DA26804405
- Autoritate contractantă
- SCOALA POPULARA DE ARTE SI MESERII CORNETTI (CUI 4417176)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.215,89 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.