Atribuită
Cumpărare directă
Imprimate tipizate medicale:Registru stoc produse sanguine, A4*100 file,cusut,coperta carton tare, imprimare fata verso,orizontal,cu eticheta(cusut,coperta carton tare,imprimare fata verso,etichetat buc 4 2 Registru grupe sanguine, A4*100 file cusut,coperta carton tare,imprimare fata verso,orizontal,cu eticheta buc 1 3 Registru grupe sanguine, A4*100 file,cusut,coperta carton tare,imprimare fata verso,orizontal,cu eticheta buc 1 4 Registru transabilitate, A4*100 file ,cusut,coperta carton tare,imprimare fata verso,orizontal,cu eticheta buc 2 5 Registru evidenta si monitorizare a echipamentelor frigorifice, A4*100 file cusut,coperta carton tare,imprimare fata verso,orizontal,cu eticheta buc 4 7 Foaie terapie intensiva,format A3 ,,F-V,pliat in A4 buc 2000 8 Formular camera de garda buc 2000 9 Registru consultatii medicale A4* 200 file,coperta carton tare,imprimare fata verso buc 30 11 Scrisoare medicala autocopiativa A4 bloc*50 expl buc 100 12 Registru tratament A4* 200 file carton 1/2 caserat buc 15 13 Facturi personalizate A4,2 exemplare autocopiative 3exp/set; 50 seturi /bloc buc 4 14 Foi de parcurs automobile,offset,100 file buc 6 15 Dispozitie incasare/plata A6,100 file buc 10 16 Bilet de trimitere simple A5, imprimare fata bloc/100 file buc 50
- Număr anunț
- DA26780851
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.551,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.551,77 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.