Atribuită Cumpărare directă

Combinezon de unica folosință, 100 de bucăți mărimea XXXL și 100 de bucăți mărimea XXL. Material: polipropilena, netesut; Asigura protectie impotriva prafului grosier; Elastic la gluga, maini, picioare si talie; Inchidere prin fermoar. Aplicatii: lucru in spatii cu praf, curatenie, servicii.

Număr anunț
DA26801659
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
SALCOR S.R.L. (CUI 11931861)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat