Atribuită Cumpărare directă

Plic C4 Tribunalul Galați buc 5.000 Plic C4 Judecătoria Galati buc 15.000 Plic C4 Judecătoria Tecuci buc 4.000 Plic C4 Judecătoria Tg Bujor buc. 2.000 Plic C4 Judecătoria Liesti buc 2.000

Număr anunț
DA26793185
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30199711-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.018 RON
Valoare atribuită
4.018 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.018 RON

din 4.018 RON estimat