Atribuită Cumpărare directă

Hartie pentru imprimata tip “Z” compatibil cu Cardiovit AT-102 G2

Număr anunț
DA26802776
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
22993000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat