Atribuită Cumpărare directă

LOPETI 10*21.85; HARLET 10*21.85; ROABA 2*82.35; TABLA N 2*242.02; CORNIER 2*42.86; PLASA VERDE 4*71.43; BALAMALE 7*12.61; VAR LAVABIL 1*294.12; ZAVOR 2*16.81; FOLIE 23*11.76; TRAFALET 1*100.84; RECTANGULARA 100/100/4 1*206.72; TEAVA N 1*92.44; GRUND 1*215.13; PANZA FLEX 2*8.40; CIMENT 10*16.8; ELECTROZI KG 4.5*12.61; RECTANGULARA /20 6*19.33; MASCA SUDURA 1*10.92

Număr anunț
DA26806837
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA (PRIMARIA COMUNEI POIANA) (CUI 16371374)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.127,31 RON
Valoare atribuită
3.127,31 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.127,31 RON

din 3.127,31 RON estimat