Atribuită Cumpărare directă

Achiziție materiale si echipamente pentru modernizarea sistemului video al comunei Șotânga, conform listelor atasate. Furnizorul va livra si instala echipamentele achizitionate.

Număr anunț
DA26753679
Autoritate contractantă
COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.457,46 RON
Valoare atribuită
24.457,46 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.457,46 RON

din 24.457,46 RON estimat