Atribuită Cumpărare directă

PACHET CHIUVETE 3003416 CHIUVETA INOX CIL 611 780X435 88360062 BUC 1,00 3029336 BATERIE ALVEUS KARINA CHROME GM 120 CHR BUC 1,00 3007686 SIFON MIC CU PREAPLIN BUC 1,00 5000171 SILICON SANITAR TRANSP.280ML BISON(KA) BUC 5,00

Număr anunț
DA26754123
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,18 RON
Valoare atribuită
448,18 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,18 RON

din 448,18 RON estimat