Atribuită
Cumpărare directă
Prestatorul va îndeplini servicii de dirigenție de șantier în vederea derulării corespunzătoare a contractului de lucrări „Servicii de proiectare, asistență tehnică din partea proiectantului pe parcursul derulării lucrărilor de execuție și execuție lucrări de eficientizare energetică a imobilului Ambulatoriu și Dispensar TBC a Spitalului Municipal Brad” din cadrul obiectivului de investiții”Eficientizarea energetică a imobilului Ambulatoriu și Dispensar T.B.C. a Spitalului Municipiului Brad”, finanțat prin Programul Operațional Regional 2014-2020, Axa prioritară 3 –Sprijinirea tranziției către o economie cu emisii scăzute de carbon/OS 3.1 B –clădiri publice aferente.
- Număr anunț
- DA26768901
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Furnizor / câștigător
- MIHALEA NICOLAE SEVER (CUI 36844779)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.000 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.