Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA Autoutilitara Dacia Dokker, cap cilindrica 1461, 66 kw, 1959kg, 2 locuri Prima de asigurare : 1465,70 lei/ 12 luni Valabilitate : 08.11.2020 - 07.11.2020 Conform ofertei

Număr anunț
DA26755217
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.465,70 RON
Valoare atribuită
1.465,70 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465,70 RON

din 1.465,70 RON estimat