Atribuită
Cumpărare directă
DRDP Timisoara intentioneaza sa achizitioneze 56.760 pliculete de 5 grame, cu cristale de zahăr fin, de mărime mică, uniforme, de culoare albă, uscate, nelipicioase, neaglomerate, liber curgătoare, fără corpuri străine. Dulce, fără miros și gust străin, atât în stare solidă cât și în soluție. Ambalat in pliculețe practice de 5 grame, realizate din hârtie cu polietilenă ceea ce oferă un plus de protecție conținutului acestora. Pliculețele vor fi la rândul lor ambalate în cutii sau folie protectoare, etichetate cu următoarele date: denumirea produsului, valori nutritive, producător, data fabricației, termen de valabilitate. Termenul de valabilitate al produsului - minim 12 luni de la data achiziției. Recepția produselor se face în baza Avizului de expediție, prin numărare, întocmindu-se Notă de Recepție; Orice produs care nu corespunde calitativ cerințelor, va fi înlocuit de furnizor pe propria cheltuială, iar înlocuirea acestor produse se va face în maxim 24 ore de la sesizare; Pretul de vanzare din Catalog trebuie sa reprezinte valoarea totala a achizitiei. ATENTIE! Notificarile de initiere au fost transmise catre mai multi operatori economici. Autoritatea contractanta va selecta oferta operatorului economic care are cel mai mic pret de vanzare.
- Număr anunț
- DA26739538
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15831200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.405,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.405,60 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.