Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs Cantitate U.M. Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 1 Hartie copiator A3 80g 500/top 1 Top 26.34 26.34 2 Pix cu gel 0.7mm Forster 28 BUC 0.49 13.72 3 Banda adeziva 18mmx33m 13 Rola 0.85 11.05 4 Dosar carton de incopciat 1/2 gheare economy alb 12 BUC 0.49 5.88 5 Hartie copiator A4 80g 500/top 52 TOP 11.15 579.80 6 Notes adeziv 50x40mm 3x100 file Global Notes 13 Buc 1.41 18.33 7 Notes adeziv 50x75mm 100 file Global Notes 13 Buc 0.82 10.66 8 Notes adeziv 75x75mm 100 file Global Notes 13 Buc 0.87 11.31 9 Dosar carton plic economy alb 13 BUC 0.36 4.68 10 Marker Paint 270 1-3mm Schneider 2 BUC 5.39 10.78 11 PageMarker 12x45mm 5 cul/set 125f Forster 3 BUC 1.26 3.78 12 Spire plastic 50mm 50/cut 1 Cutie 44.56 44.56 13 Lipici stick 20g Fix 16 BUC 2.16 34.56 Total valoare = 775.45 lei
- Număr anunț
- DA26738765
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA KÁJONI JÁNOS (CUI 8162237)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775,45 RON
- Valoare atribuită
- 775,45 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.