Atribuită Cumpărare directă

Espressor de cafea DeLonghi Magnifica 22.320 B, 1450W, 15bar, 1.8l

Număr anunț
DA26740797
Autoritate contractantă
AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI 4283163)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
39711310-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.689,64 RON
Valoare atribuită
1.689,64 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.689,64 RON

din 1.689,64 RON estimat