Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Digitalizare: • Internet Sandbox Unlimited + Tableta ALLVIEW VIVA H1003LTE PRO/1 . • Perioada contractuala 24 de luni • Valoare abonament lunar/sim – 8.5 Euro fara TVA • Valoare abonament pe 24 de luni/sim – 204 Euro fara TVA, reprezentand 1.008,53 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9438 RON, valabil in data de 30.10.2020. Conectivitate 4g, WIFI 802.11a/b/g/n/ ac 5GHZ, bluetooth; cantitate estimata 65 tablete la 8,5 euro abonament/luna/tableta; tableta cu titlu gratuit pentru abonament incepand de la 8.5 euro/luna; memorie RAM 3GB, procesor octa core, rezolutie 1280x800px, HD sau superioara, memorie32 gb, sau 64 gb, extindere pana la 128 gb, prin micro SD Card, aplicatii WORD, excel, Power Point, si devine proprietatea beneficiarului, la expirarea contractului ( dupa 24 luni).
- Număr anunț
- DA26766139
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.554,45 RON
- Valoare atribuită
- 65.554,45 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.