Atribuită Cumpărare directă

Glove Box portabil Purair Flex Producator-AirSciences Confectionata din AmorFlex , cu grad farmeceutic , rezistent la intepare si anti-static. Detine un fermoar rezistent la gaze , pentru accesul in interiorul glove boxului. Ls livrare contine urmatoarele accesorii: port pentru azot, filtru Hepa

Număr anunț
DA26754581
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
39150000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.125 RON
Valoare atribuită
7.125 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.125 RON

din 7.125 RON estimat