Atribuită
Cumpărare directă
Etuva uscare BIOBASE BOV-V125F, 125 litri - 1 buc. Caracteristici - Tip: Uscare Convectia aerului: Fortata Capacitate: 125 l Racire: Nu Domeniu de temperatura: 5°-300° C Precizia temperaturii: 0.1 °C Numar de rafturi: 2 Cronometru: 1-9999 minute Temperatura ambientala: 5 °C-40 °C Accesorii standard: Interfata RS-485 Dimensiuni interioare (L*l*h): 500*450*550 mm Dimensiuni exterioare (L*l*h): 636*680*915 mm Alimentare: 220V ±10%, 50/60 Hz Consum: 2300 W Greutate: 71 kg. Termen garantie 12 luni Pret total = 5512,00 x 1 buc = 5512,00 lei fara TVA, Pret cu TVA 19% = 6559,28 lei Transport inclus în pret. Beneficiar Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca, Facultatea de Teologie Ortodoxa - prof Constantin Marutoiu - CERCETARE Responsabil achizitie - Doru Miu Achizitia se va finaliza prin semnarea unui contract. Termen de livrare 7 zile de la semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA26742100
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 42942000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.512 RON
- Valoare atribuită
- 5.512 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.