Atribuită
Cumpărare directă
10 4020663 PARCHET MODERA 10MM C32 K057 STJ CLEAR V PAC 3,00 65,45 165,00 31,35 20 4009124 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM PAC 1,00 19,00 15,97 3,03 30 4017394 COLT EXT PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET SET 1,00 6,79 5,71 1,08 40 5003628 PROFIL STEJAR 90CM 3104 TREC.NIVEL 41MM BUC 1,00 21,21 17,82 3,39 50 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 1,00 24,00 20,17 3,83
- Număr anunț
- DA26741219
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 Piatra Neamt (CUI 17466804)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224,67 RON
- Valoare atribuită
- 224,67 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.