Atribuită
Cumpărare directă
1 Revolta. In transeele luptei impotriva globalizarii 59,96 Buc 5 57,10 2 Adio, fantasme 34,95 Buc 5 32,63 3 Mustata lui Dali si alte culori 69,00 Buc 5 64,43 4 Gandacul 27,95 Buc 5 26,10 5 Oglinda dorintelor 39,95 Buc 5 37,30 6 Povestiri din singuratate (Top 10) 24,95 Buc 5 23,30 7 Ghid de supravietuire in pandemie 34,95 Buc 5 33,29 8 In muntii nebuniei (Top 10) 22,95 Buc 5 21,43 9 Antropologie structurala zero 49,95 Buc 5 47,57 10 Teste grila de tehnologie farmaceutica rezidentiat 44,95 Buc 5 42,81 11 Wuhan. Jurnal dintr-un oras in carantina 44,95 Buc 5 42,81 12 Enciclopedia imaginariilor Vol I 59,96 Buc 1 57,10 13 Enciclopedia imaginariilor Vol II 59,96 Buc 1 57,10 14 Enciclopedia imaginariilor Vol III 59,96 Buc 1 57,10 15 Enciclopedia imaginariilor Vol IV 59,96 Buc 1 57,10 16 Manasteinn. Baiatul care n-a existat niciodata 27,95 Buc 5 26,10 17 Tiranul cu nas mare si cu suflet foarte mic 49,95 Buc 3 47,57 Discount pe toate articolele precedente -529,08 Timbru literar 24,29 Lei
- Număr anunț
- DA26744868
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
- Furnizor / câștigător
- EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
- Cod CPV
- 22100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.139,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.139,46 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.