Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de inchiriere echipamente de imprimare, copiere si scanare pentru sediile APIA Vrancea conform ofertei transmise pe baza caietului de sarcini- tariful de 6.302,52 lei fara TVA/luna cu respectarea cerintelor din caietul de sarcini. Achizitia se va finaliza prin incheierea unui contract pe o perioada de 1,75 luni (o luna si 3 sapt) in anul 2020, cu posibilitatea prelungirii in 2021.
- Număr anunț
- DA26743478
- Autoritate contractantă
- APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.029,41 RON
- Valoare atribuită
- 11.029,41 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.