Atribuită
Cumpărare directă
DIGOXIN 0,5MG/2ML CUT X 5 FIOLE / DIGOXINUM / ZENTIVA SA, GLUCOZA 33% SOL.INJ. CUT X 5 FIOLE si ALGOCALMIN R 1 g/2 ml x 5 fiole din sticla bruna x 2 ml solutie injectabila / METAMIZOLUM NATRIUM / ZENTIVA SA.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26748962
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248 RON
- Valoare atribuită
- 1.248 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.