Atribuită Cumpărare directă

038.14.H40 - Creuzete ISOLAB din portelan, forma inalta, 40*51 mm, 6 buc Creuzete realizate din portelan neted de calitate superioara Nu includ capace; acestea se comanda separat Nu se recomanda utilizarea sub flacara directa In conformitate cu standardul DIN 12904 + 038.14.H51 - Creuzete ISOLAB din portelan, forma inalta, 51*65 mm, 6 buc Creuzete realizate din portelan neted de calitate superioara Nu includ capace; acestea se comanda separat Nu se recomanda utilizarea sub flacara directa In conformitate cu standardul DIN 12904

Număr anunț
DA26742502
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836,82 RON
Valoare atribuită
836,82 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,82 RON

din 836,82 RON estimat