Atribuită Cumpărare directă

Miofilin: cutie x 5 fiole ZENTIVA S.A. BUCURESTI , data exp: 08.2021 Nurofen Raceala si Gripa 200/30mg x 2blist x 12cpr film: cutie x 24 cpr RECKITT BENCKISER HEALTHCARE INTERNATIONAL LTD

Număr anunț
DA26737138
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33674000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.088 RON
Valoare atribuită
7.088 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.088 RON

din 7.088 RON estimat