Atribuită Cumpărare directă

mandarine,banane,pulpa porc,ciuperci,morcov, pulpa pui, zahar, salam sasesc, muschi file, bors, telemea, ceai, sovlecei, miere alibine

Număr anunț
DA26746740
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
DA SILVA SRL (CUI 18907097)
Cod CPV
03222200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,01 RON
Valoare atribuită
311,01 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,01 RON

din 311,01 RON estimat