Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80G/MP 500COLI/TOP, DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI, BIBLIORAFT PVC 5 CM/7.5 CM COLTURI METALICE ALBASTRU, ALONJE DE MARE CAPACITATE, FILE PLASTIC A4 100/set 35 microni

Număr anunț
DA26744517
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485,30 RON
Valoare atribuită
1.485,30 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485,30 RON

din 1.485,30 RON estimat