Atribuită Cumpărare directă

Capsator de piele / skin stapler , de unica folosinta, steril - cu 35 capse 7.3×4.2mm

Număr anunț
DA26746608
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.031 RON
Valoare atribuită
1.031 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.031 RON

din 1.031 RON estimat