Atribuită Cumpărare directă

SINTHA 6 8 * 198,17 = 1585,36 DINAMITE PAK 8 * 80,73 = 645,84 AMINOMAX 8000 16 * 127,52 = 2040,32 XP

Număr anunț
DA26764151
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
Furnizor / câștigător
SMART NUTRITION SRL (CUI 30598810)
Cod CPV
33617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.436,16 RON
Valoare atribuită
6.436,16 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
07.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.436,16 RON

din 6.436,16 RON estimat