Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurare facultativa CASCO si RCA, perioada 12 luni, pentru autoturism SKODA OCTAVIA, putere 74 kw, capacitate cilindrica 1896 cmc, masa maxima 1855 kg, nr locuri 5, anul fabricatiei 2009.

Număr anunț
DA26762164
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Botosani (CUI 11321707)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.586,25 RON
Valoare atribuită
2.586,25 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.586,25 RON

din 2.586,25 RON estimat