Atribuită Cumpărare directă

Masca protectie FFP2, 4 straturi, model KN95 - in curs de avizare la ANMDM standard EN 149:2001 + A1:2009 Certificare CE cu Notify Body 2163 Privitor la transport, avand in vedere ca acesta nu este asigurat de catre dvs., va rugam sa expediati produsele cu FanCourier, cu plata transportului la destinatie Referitor la documentele insotitoare ale produsului ele trebuie sa fie in conf. cu legislatia in vigoare, anume Ordonanta 21/1992 (art. 20 alin. 5), republicata si, dupa caz, Legea 95/2006. prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 5 zile la sediul beneficiarului

Număr anunț
DA26759389
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
QMOBILI SRL (CUI 27963649)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat