Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea serviciilor de asigurare RCA şi CASCO pentru autoutilitara marca Dacia Duster 4x4 cu numărul de înmatriculare BH 15 AMW, aparţinând parcului propriu al Consiliului Judeţean Bihor. după cum urmează: • servicii de asigurare RCA pentru autoutilitara Dacia Duster 4x4 cu numărul de înmatriculare BH 15 AMW, cost: 972 lei; • servicii de asigurare CASCO pentru autoutilitara Dacia Duster 4x4 cu numărul de înmatriculare BH 15 AMW, cost: 1.423 lei. Valoare totală: 972 lei + 1.423 lei = 2.395,00 lei
- Număr anunț
- DA26750547
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.395 RON
- Valoare atribuită
- 2.395 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.