Atribuită Cumpărare directă

CORNING TW PC MEMBRANE,6.5MM,.04UM,TCT,S (1PK = 48EA), 5MG/CORNING TW PC MEMBRANE,24MM,0.4UM,TCT,S (1PK = 24EA)

Număr anunț
DA26748416
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
39226220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.046,98 RON
Valoare atribuită
6.046,98 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.046,98 RON

din 6.046,98 RON estimat