Atribuită Cumpărare directă

10818647 STOCATOR APA CALDA ELBI SAC 3000L, STOCATOR APA CALDA ELBI SAC 1500L, STOCATOR APA CALDA ELBI SAC 2000L

Număr anunț
DA26761221
Autoritate contractantă
Termoficare Napoca SA (CUI 201330)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
42161000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.851,86 RON
Valoare atribuită
50.851,86 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.851,86 RON

din 50.851,86 RON estimat