Atribuită Cumpărare directă

la livrare se va transmite certificat de calitate si conformitate. termen de valabilitate min 12 luni

Număr anunț
DA26764286
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
Cod CPV
24315300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.125 RON
Valoare atribuită
7.125 RON
Data publicării
07.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.125 RON

din 7.125 RON estimat