Atribuită Cumpărare directă

Service stingator P6 Service stingator P50 Service stingator SM50 SERVICE STINGATOR P3 Service stingator P2

Număr anunț
DA26753489
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
MALIM MATEO PSI SRL (CUI 15802320)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.336 RON
Valoare atribuită
2.336 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.336 RON

din 2.336 RON estimat