Atribuită
Cumpărare directă
PAP50316 LAMINATOR 3 BUC * 125.97= 377.9 MLTL5190 MULTIFUNCTIONAL INKJET CISS EPSON ECOTANK L5190 2BUC * 924.29= 1848.57 CABUSB46772 CABLU USB2.0 A MALE - B MALE 3M GOLD NEGRU 2BUC * 24.36= 48.72 GRTICE2000SP PLITA CU INDUCTIE 2000W , 1 ARZATOR , NEGRU 1BUC * 231.05 =231.05
- Număr anunț
- DA26751518
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.506,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.506,24 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.