Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere - toner Xerox Versalink B 405 = 25 buc.; - drum unit Xerox Versalink B 405 = 5 buc.; - fuser Work Centre 3615= 3 buc.; - toner Lexmark T 640 = 95 buc.; - fuser Lexmark T640 = 5 buc. - toner Lexmark MX 718 de = 30 buc.; - cilindru Lexmark MX 718 de = 4 buc.; - toner Lexmark X646e = 5 buc.; - unitate imagine Lexmark MX 718 = 3 buc.; - retur program imaging unit Lexmark 52 D0ZOO pt imprimanta Lexmark MX 718 = 1 buc.; - toner Lexmark W840 = 30 buc.; - fuser Lexmark W840 = 4 buc.; - unitate imagine Lexmark W 840 = 5 buc.; - toner Lexmark X 340 = 5 buc.; - toner HP MFP M 631 / 609 = 50 buc.; - toner HP 630 = 7 buc.; - toner HP MFP M725 = 20 buc.; - toner HP LaserJet 1005 = 9 buc.; - toner HP Pag Wide Color MFP 774 dn = 2 buc.; - toner HP LaserJet 1200 = 5 buc.; - toner Kyocera M3655 = 35 buc.; - toner Samsung SCX5530 FN = 6 buc.; - toner Brother HL 5250 DN = 6 buc.; - toner CANON I-SENSYS MF 4150 ( FX9/FX10) = 5 buc.;
- Număr anunț
- DA26764537
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.781 RON
- Valoare atribuită
- 58.781 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.