Atribuită
Cumpărare directă
landez 4x5.88 robinet 4x10.08 teu 2x4.2 cot 9 0.42 cot 4x0.84 teu 2x0.84 cleme 16x0.42 dibluri 16x0.29 canepa 1x2.94 stecher 2x8.49 cablu 3x3.53 robinet 4x48.74 teava 2x14.71 burghiu1x7.98 robinet 1x30,25 niplu1x2.94 spiral 1x6.3 teu 2x1.26 conductor3x3.53 stecher 2x8.4 dibluri 2x1.26 cot 4x0.42 patent 1x12.61 teava 1x9.24 robinet 2x12.18 soricei 100x 0.13 disc flex1x5,04
- Număr anunț
- DA26750868
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492,92 RON
- Valoare atribuită
- 492,92 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.