Atribuită Cumpărare directă

Acid uric, urae, colesterol, trigliceride, recoltoare, Dia Diluent, Dia Lyse Didd, EY Cleane, Sange control

Număr anunț
DA26760138
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
HAEMOLAB IMPEX SRL (CUI 14166519)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.998 RON
Valoare atribuită
3.998 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.998 RON

din 3.998 RON estimat