Atribuită
Cumpărare directă
Vita V Pad Comfort Unitatea de comanda VITA vPad ofera un maxim de rentabilitate si eficienta. Cu doar o singura unitate de control, se pot utiliza doua cuptoare VITA VACUMAT 6000 M, VITA VACUMAT 6000 MP si cuptoare VITA ZYRCOMAT 6000 MS. Atat VITA vPad Comfort cat si unitatea de comanda VITA vPad Excellence ofera o interfata intuitiva, usor de utilizat, software-ul si meniul de navigare inteligenta care corecteaza automat intrarile incorecte. Avantaje / Beneficii: Afisaj cu LED-uri color, tactil (ultima generatie). Controlul de pana la doua cuptoare. Pana la 500 de programe de ardere personalizabile, atat pentru presare cat si sinterizare. Configurarea de pana la patru profiluri de utilizator cu protectie la scriere pentru programe cu caracter personal (preferinte) si setari personalizate. Modificarea programului in timp ce ruleaza. Un port USB pentru conectarea unei tastaturi, a mouse-ului si PC-ului. Posibilitate de conectare a unui cititor de carduri. Actualizarea rapida a pad-ului si software-ului cuptorului printr-o unitate flash USB. Photo Viewer cu diferite functii pentru afisarea si salvarea fotografiilor pacientului. 1 GB de memorie. Dovada calitatii, deoarece toate datele sunt salvate. Mod de operare de noapte de economisire a energiei (Eficienta energetica VITA). Afisare ore de functionare pentru unitatea si muffles de ardere. Functia clinica integrata pentru materiale speciale pentru practica dentara. Programat pentru viitor - informare automata prin interme
- Număr anunț
- DA26751843
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33126000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.713 RON
- Valoare atribuită
- 5.713 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.