Atribuită Cumpărare directă

Spalare si uscare covoare/mochete

Număr anunț
DA26766664
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Furnizor / câștigător
SPEED & FAST PRODCOM SRL (CUI 9344318)
Cod CPV
50112300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,50 RON
Valoare atribuită
396,50 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,50 RON

din 396,50 RON estimat