Atribuită Cumpărare directă

OFERTANT RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L. prin imputernicit MIDA SRL, oferteaza un autoturism DACIA DOKKER LAUREATE BLUE DCI 95 cu urmatoarele caracteristici/dotari tehnice: Culoare exterioara: Alb Caracteristici tehnice vehicul si dotări aferente Lungime 4363 mm; Inaltime cu bare de pavilion: 1846 mm; Latime: maxim 2004 mm(măsurata cu oglinzile retrovizoare exterioare); Caroserie: tip 5 usi; Locuri: 5 locuri, centuri de siguranta fată reglabile pe inaltime pentru șofer si pasager, 3 centuri de siguranță spate cu prindere in 3 puncte; Garda sol : 190 mm; SISTEM DE FRANARE/ SIGURANTA SI DIRECTIE ABS cu EBV si asistentă la frânarea de urgentă; Distribuție electronică a frânarii; ESP; ASR; Frânare de urgenta-AFU; Roti fata: discuri ventilate DV 280/24 cu ESP; Roti spate: Tambur T-9”; Direcția-asistata hidraulic; Pretul final poate suferi modificari in cazul in care noi reglementari legale adauga sau modifica orice taxe incluse in pret (inclusiv modificare cota TVA, introducere accize etc.) sau impun modificarea tehnica a modelului de vehicul comandat. Intelegem ca, in cazul in care acceptati prezenta Oferta, contractul de furnizare care se va semna de catre parti fi cel anexat prezentei Oferte. Valabilitatea ofertei este conditionata de indeplinirea dispozitiilor legale de catre Achizitor in ceea ce priveste legalitatea achizitiei. Perioada de valabilitate a ofertei: pana la data de 30-11-2020 mai putin

Număr anunț
DA26773540
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
34110000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.765,30 RON
Valoare atribuită
58.765,30 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.765,30 RON

din 58.765,30 RON estimat